adam1993 - komentarze



No więc wakacje się skończyły, szkoła się rozpoczęła. Dzięki moim dobry wynikom w nauce, dowiedziałem się, że dostanę . . . Stypendium ! Bardzo się cieszę, nie mogę zawieść w tym roku, bo jest o co walczyć. O tytuł "Primus inter Pares" (Najlepszy z najlepszych). Poza tym na wakacjach w Solinie było super. Chociaż w jeden dzień tak padało, że nie wiem. Zwiedziliśmy połoninę wetlińską, która widnieje w logo. Opalaliśmy się nad Sanem, który też widać na logo, a także . . . obijaliśmy się ! Moja siostra jest w nowej szkole. Chyba jej się ona podoba. Po wakacjach w Solinie było drugie wesele w roku. Było świetnie, zabawa itd. Poznałem dziewczynkę, które teraz idzie do drugiej klasy. Cały czas się ze mną bawiła. Chyba mnie polubiła . . . W ostatnią sobotę pojechaliśmy na dwa dni do Brennej. Nie było bardzo co robić, ale odpocząłem od komputera. Wcześniej, jakieś 5-6 dni temu byliśmy na zakupach w Realu, Auchan i MiniMal. Kupowaliśmy rzeczy szkolne. W poniedziałem mam 3 lekcje. W szkole dużo się zmieniło. Remontowana jest sala gimnastyczna (jak tylko będę mógł to dam wam zdjęcia starej sali). Wchodzimy teraz innym wejściem, a szatnię mamy w sali regionalnej. Cały łącznik jest niedostępny dla uczniów, więc aby iść na lekcje religii musimy wyjść ze szkoły i dojść do parking, a tam znowu wejść, ale innym wejściem. Trochę to skomplikowane. Mój tata ma nową komórkę (Nokia 7270). Jest bardzo fajna, ale ja i tak cały czas wolę Sagem-y X6, X7, X8 i X6-2.
Pozdrawiam
AdamX

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.03.2006 :: 09:55 :: aaki158.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gabi

Fajny blog no wspaniałe wakacje, walcz o prymusa no a ja wolę jednak Nokie :). Pozdrawiam,
10.01.2006 :: 18:10 :: at43.internetdsl.tpnet.pl

Asia

Fajny blog!!wskocz na asiagroszek.talk.pl i na aniaasiamarysia.blox.pl i daj jakiegos komenta :*
02.09.2005 :: 11:13 :: ccn93.neoplus.adsl.tpnet.pl

adam1993

Zapraszam do komentowania notek. AdamX
Talk.pl :: Wróć